/
  • Želdynų, vejos, vandens telkinių priežiūra

  • Daugiau laiko skiriate darbams sode nei atsipalaidavimui bei poilsiui kruopščiai bei skoningai sutvarkytoje aplinkoje? Mūsų kolektyvas pasiruošęs apversti viską aukštyn kojom – darbai mums, relaksacija Jums!
   Norint, jog mus supanti aplinka nuolat džiugintų akį, kiekvienas kampelis reikalauja nuolatinio žmogaus rankos prisilietimo. Tai ne kokia tvora, kuri, kartą sumontuota, su minimalia priežiūra toliau a atlieka savo funkciją. Gamtoje vyksta greitos permainos, ir pokyčiai ne visada mus džiugina. Atrodo, ką tik pasėjai veją, o ji jau reikalauja pjovimo. O iki šiol buvęs skaidrus tvenkinio vanduo ėmė žaliuoti ir skleisti nemalonų kvapą. Darbų sąrašas, tvarkant aplinką, be galo ilgas, neleidžiantis tinginiauti kone ištisus metus, ką jau kalbėti, jei Jūsų valdoma teritorija dar ir užima nemenką plotą. Tačiau galite atsikvėpti – yra specialistai, pasiruošę Jums pagelbėti!

  • Mes dirbame kokybiškai ir atsakingai, tad neturime pagrindo baimintis užmegzti ilgalaikį ryšį su klientu. Priešingai - džiaugsimės sulaukę pasiūlymo toliau rūpintis savo įrengtu objektu.
   • Atliekame užterštų vandens telkinių valymą bei kitas priežiūros paslaugas.
   • Prižiūrime želdynus: karpome, formuojame, paruošiame žiemos „poilsiui“, persodiname, atnaujiname kompozicijas, tręšiame ir kita.
   • Rūpinamės vėja: šienaujame, tręšiame, atsodiname ir panašiai.
   Nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje gyvenate – tik sulaukę Jūsų užsakymo greitai atvyksime į vietą ir pradėsime dirbti su problemine zona Jūsų nurodytoje teritorijoje.