/
  • Takų sistemos įrengimas

  • Teritorija be praėjimo – tarsi trapi laukinė pieva, į kurią įžengus baisu sumindyti gėlę. Jei ir jūs savo aplinkos vaizdu nenorite grožėtis vien pro langą, siūlome pasinaudoti mūsų specialistų teikiama takų sistemos įrengimo paslauga, apjungiančia grožį bei patogumą.

   Takų sistemos įrengimas – tai takų suformavimas ir įrengimas žaliojoje erdvėje (ar bet kurioje kitoje kliento pageidaujamoje vietoje), panaudojant konkrečiu atveju tinkamiausias medžiagas.  

   Atskiros kiemo dalys atlieka tam tikras skirtingas funkcijas. Vienos – tarsi važiuojamoji dalis, kuria į priekį ar atgal juda mūsų automobiliai. Kitos – „kasdienio naudojimo“, kuriomis žingsniuojama daug kartų per dieną, pavyzdžiui – iš namų į gatvę. Ir galiausiai – „šventinės“, kuriomis naudojamasi kur kas rečiau, tarkime, norint pasiekti sodo gilumoje pastatytą pavėsinę. O kad visi aprašyti veiksmai nevyktų tiesiog ant puoselėjamos vejos, reikalingi takai. Medžiagų pastariesiems įrengti bei galimų formavimo variantų netrūksta, tad dažniausiai optimaliausią variantą kokybės bei stiliaus atžvilgiu gali pasiūlyti tik specialistai.  

   Mūsų komanda, sulaukusi jūsų prašymo įrengti takų sistemą, operatyviai atvyks į bet kurį Lietuvos kampelį. Esame pasiruošę išklausyti kliento pageidavimus bei, suderinę juos su savo patirtimi bei profesionalumu, garantuojame, jog kasdien džiaugsitės grožio bei patogumo harmonija . Atliktų darbų nepaliekama likimo valiai - kliento prašymu atliekama nuolatinė objekto priežiūra.