/
  • Laistymo ir drėkinimo sistemų įrengimas

  • Žalią veją bei įvairiaspalvius gėlynus nusprendėte iškeisti į anaiptol jaukumo nepriduodančią betoninę dangą? Ar žinojote, jog galime pasiūlyti Jums laistymo bei drėkinimo sistemas, suteikiančias galimybę nemažai laiko atimantį laistymo procesą nusiimti nuo savo „pečių“?

  • Laistymo bei drėkinimo sistemos – modernus būdas patenkinti augalų drėgmės poreikį, išvengiant būtinybės viską atlikti savo jėgomis. Galima rinktis tarp automatinio bei pusiau automatinio laistymo. Pirmuoju atveju tam tikri indikatoriai reaguoja į aplinkos sąlygas ir pagal tai paskirstomas vandens kiekis bei laistymo dažnumas. Antrasis variantas reikalauja išankstinio užprogramavimo, kada bei kiek laistyti.

   Norint vešlios vejos ar gero daržovių derliaus, būtina užtikrinti, jog augalai gautų pakankamai drėgmės – nepakaks nereguliariai žemę laistančių kritulių. Galima sakyti, jog vienas asmuo turės įtraukti laistymą į privalomų kasdienių darbų sąrašą, o tai išties problematiška. Juk didžioji dalis mūsų nėra pensininkai, galintys sau leisti diena iš dienos tvarkytis sode – norime mėgautis aplinka, tačiau tai neturi kliudyti įprastam mūsų gyvenimo ritmui. Dar vienas niuansas – skirtingi augalai reikalauja nevienodo laistymo būdo, tarkime, reikia laistyti prie pat žemės, o ne purkšti vandeniu iš išorės. Toks laistymo technikų kaitaliojamas taip pat atima laiko.

   Operatyviai įrengsime laistymo bei drėkinimo sistemą – minėtų rūpesčių išvengsite! Atliekame ir tolesnius sistemos priežiūros darbus, teikiame profesionalias konsultacijas iškilus klausimams.