/
  • Gyvatvorių karpymas ir formavimas

  • Svarstote, kokia tvora galėtų izoliuoti Jūsų namą nuo nepageidaujamų veiksnių, tačiau netaptų neskoningu akcentu, sudarkančiu bendrą visumos vaizdą? Gyvatvorė – puikus pasirinkimas. Su mūsų pagalba galėsite džiaugtis patraukliomis pastarosios formomis, negaišdami laiko bei nerizikuodami suklysti!
   Pažodinis paaiškinimas, kas tai – labai taiklus. Tai – „gyva“ tvora, gaunama greta vienas kito susodinant pasirinktus krūmus bei medžius. Priklausomai nuo pastarųjų rūšies, gyvatvorė gali žaliuoti ištisus metus ar būti dėmesio centru tik tam tikrą laiką. Gyvatvorių karpymas bei formavimas – procesas, kurio metu augalams suteikiama pageidaujama estetinė išvaizda.

  • Jei betoninė siena nereikalauja jokios priežiūros, tai prie gyvatvorės puoselėjimo padirbėti reikia – juk nenorite sukurti įspūdžio, tarsi gyventumėte apleistose džiunglėse? Gyvatvorių karpymas ir formavimas – tai tarsi atskira meno šaka, savo rezultatais galinti priversti aikčioti iš nuostabos. Tai ne visuomet yra tik tvarkingas viršūnių apkarpymas ar įprastos formos suteikimas - įmanoma sukurti ir įspūdingą skulptūrų parką iš augalų.
   Mes jau kraunamės karpymo įrankius ir nekantriai laukiame Jūsų kvietimo atvykti į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį! Galbūt reikalinga mūsų pagalba formuojat tvirtą, patikimai nuo smalsuolių žvilgsnių bei ramybę drumsčiančio triukšmo saugančią gyvąją „sieną“, gal norite išskirtinės formos sukūrimo ar tiesiog fiziškai nepajėgiate apkarpyti dideliame plote plytinčios gyvatvorės? Savo darbus atliksime gretai bei kokybiškai!