/
  • Drenažo įrengimas

  • Įsijautę į interjero bei eksterjero puoselėjimo darbus, nepamirškite pagalvoti apie kur kas praktiškesnę, bet itin svarbią pusę – drenavimo darbus. Skamba sudėtingai ir ne itin įdomiai? Patikėkite tai mūsų komandai!

   Drenažas – sistema, skirta pašalinti perteklinį skysčių (lietaus, gruntinio vandens ir panašiai) kiekį iš dirvos. Proceso esmę reikėtų įsivaizduoti kaip trukdymą nepageidaujamam vandeniui „įsikurti“ ten, kur jis sugalvoja, nukreipiant į tam skirtą vietą ir dar gaunant papildomos naudos, tarkime, panaudojant augalų laistymui.

  • Drėgmė būtina visiems sodo „gyventojams“, tačiau pastarosios perteklius neretai būna mirtinas arba trikdo normalų augimą. Negana to, kyla realus pavojus ir kitam jūsų turtui – rūsiui, kuriam gali tekti nelaimė būti užlietam bei namo vidui, kuriame gali „apsigyventi“ pelėsis. Diskomfortą sukelia ir braidžiojimas po dėl liūties apsemtus takelius kieme. Minėtų nepatogumų bei su tuo susijusių finansinių išlaidų padeda išvengti kokybiškas drenažo įrengimas. Galbūt atrodo, jog tai – gana paprastas darbas, kurį žmonės visais laikais atlikdavo savarankiškai, bet, pripažinkime, šiandieninė karta yra gerokai nutolusi nuo šios srities. Kartais kur kas geriau pasinaudoti profesionalių specialistų gebėjimais.

  • Mūsų komanda kaip tik tokia! Drenažą įrengiame greitai, prieš tai įvertinę drėgmės kiekį bei jo atsiradimo priežastis užsakovo nurodytoje teritorijoje – tik tai garantuoja geriausią rezultatą. Esame orientuoti į ilgalaikį bendradarbiavimą, tad atliekame ir tolesnius su tuo susijusius darbus.