/
  • Dekoratyvinių vandens telkinių įrengimas

  • Sukate galvą, kaip savo kruopščiai puoselėjamą aplinką paversti dar ypatingesne? Pasufleruosime – vanduo. Kviečiame plačiau pasidomėti mūsų teikiama dekoratyvinių vandens telkinių įrengimo paslauga.

   Dekoratyvieji vandens telkiniai – tai žmogaus rankomis sukurtos vandens oazės, pagal individualius pageidavimus krantus papuošiant akmenų kompozicijomis, įrengiant lieptelį, fontaną, apsodinant vandens augalais, „apgyvendinant“ žuvimi. Čia fantazijai ribų nėra – su plačių galimų panaudoti priemonių pasirinkimu bei profesionalų gebėjimais įmanoma sukurti viską.

  • Vanduo – nuo seno mylima bei svarbi gamtos stichija mūsų gyvenime. Vandens plotelis nuosavoje teritorijoje ar miesto parke – seniai ne naujiena, tačiau toli gražu ne kiekvienas tokio pobūdžio objektas traukia akį.

  • Neužtenka iškasti duobės, pripildyti vandens ir apsodinti kranto: reikia žinoti technologijas, kurių dėka vanduo išlieka skaidrus, „nežydi“, neskleidžia blogo kvapo ir panašiai. O bene blogiausia, kas gali nutikti – įspūdis, jog tvenkinys čia yra vien tam, jog būtų: dydis, forma, dizainas nedera su bendru aplinkos vaizdu.

    

  • Neužteks skirti kelių valandų savo laiko, norint džiaugtis tobulu kūriniu, ypač jei kalbama apie didesnius vandens telkinius. O mums šis darbas vyksta sklandžiai bei teikia malonumą: įsiklausome į Jūsų norus, įvertiname aplinką, parenkame tinkamiausias bei kokybiškiausias medžiagas. Jums beliks mėgautis nuostabiu akcentu savo aplinkoje!