/
  • Apie MUGO

  • Skoningai įrengta ir kruopščiai išpuoselėta aplinka – ne tik „vizitinė kortelė“ kortelė kitų akims, bet ir būtina sąlyga jaukų namų pasaulį kuriantiems.

   Aplinkos kūrimo bei tvarkymo darbams neturintiems laiko ar tiesiog suvokiantiems, jog dėl žinių ir patirties trūkumo nepajėgs praktiškai įgyvendinti fantazijų, siūlome rinktis  „Mugo“ paslaugas. Esame šios srities profesionalai, turintis daugiametę patirtį.

    

  • Mes, atėję į plyną lauką, nesvarbu, tai būtų nuosavas namas miesto centre, sodyba užmiestyje ar visuomeninės paskirties objektas, sukuriame akiai patrauklią ramybės bei poilsio oazę. Žaliasis kampelis neįsivaizduojamas be vešlios vejos, visus metus žavinčių želdynų, užburiančių vandens telkinių. Drenažas bei vandens laistymo sistemos padeda šioms grožybėms klestėti, apšvietimo sistemos – gėrėtis aplinka nepriklausomai nuo paros meto, takai, įsiliejantys ir papildantys harmoningą visumą, reikalingi praktiniais sumetimais. UAB „Mugo“ siūlo tai ir dar daugiau: mes ne tik kuriame grožį, bet ir nuolat juo rūpinamės: valome tvenkinius, genime vaismedžius, karpome gyvatvorę, prižiūrime želdynus. Gera žinia: esame mobilūs, tad savo paslaugas siūlome ir didmiesčio, ir mažo miestelio gyventojams.

    

  • Mūsų komanda atkeliaus pas Jus nešina gausiu žinių bei patirties bagažu. Jums tereikės pasakyti, ko norite, o mes greitai ir kokybiškai įgyvendinsime Jūsų viziją, atsižvelgdami į aplinkos ypatumus. Kaip didžiausią savo darbo įvertinimą mes laikome nuolatinį klientą, patikintį mums ne tik savo gerbūvio kūrimą, bet ir ilgalaikę priežiūrą. Tikimės, jog ir Jūs tokiu tapsite!

   Susisiekite su mumis jau dabar – atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

  • Keletas darbų